Hasbihal.Org Hakkımızda Sayfası

Hasbihal.Org; 2020 yılından bu yana internet alanında sohbet, eğlence, müzik, video, güzel sözler, radyo, şiir, magazin, sinema ve bir çok alanda kullanıcılarına hizmet sağlamaktadır. Web sitemiz kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak sohbet içerikli bir web sitesidir, chat bölümümüzde global kanallarımız şöyle sıralanmaktadır; #Muhabbet, #Tarzfm, #Mevsim, #Mircturk, #Egenet ve oyun odaları global sohbet odaları olarak faaliyet göstermektedir.


Sohbet programımızda her kullanıcı kendine ait nick alabilir ve kayıt yapabilir, kayıt işleminden sonra kendine ait özel bir oda sahibi olabilir, sohbet bölümümüz tamamen unreal yazılım alt yapısı kullanmaktadır, global sohbet odalarında kullanıcılarımızın uyması gereken bazı kurallarımız mevcuttur bu kurallara tüm kullanıcılarımızın kesinlikle uyması gerekmektedir. Sohbet odası kurallarını öğrenmek için kurallar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yöneticilerimize sohbete bağlandıktan sonra #Operhelp kanalında ulaşabilirsiniz. Sitemizde teknik bilgiler hakkında bilgi almak için #Help kanalı kullanıcılarından teknik bilgilere sahip olabilirsiniz, chat odalarımızdan #radyo odasının yetkilisi ile görüşerek dj olabilirisiz. #Radyo Muhabbet odası hakkında her hangi bir şikayet veya önerinizi yönetci arkadaşlarımıza iletebilirsiniz. Sohbet sunucumuzda komutlar, kurallar hakkında ve öneri, şikayet gibi durumlarda #operhelp kanalına girerek +voice yetkisi verildikten sonra tüm işlemlerinizi kanalda bulunan yetkililerden yardım alabilirsiniz.